Praca dla Mechatroników, Elektryków i Spawaczy

Odświeżone: Poniedziałek, 22 Kwiecień, 2024  11:41

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:18000 zł
  • Płaca brutto max.:21000 zł
  • Wynagrodzenie:miesięcznie
  • Pracodawca: Runtime Personal GmbH

Opis oferty pracy

Runtime Personal GmbH w Bischofswerda jest częścią jednej z największych Agencji Pracy w Niemczech.
Dla naszego Klienta z Rostocku poszukujemy Mechatroników, Elektromechaników i Spawaczy MAG.
Stanowisko:
Mechatronik, Elektromechanik, Spawacz MAG
Miejsce: Rostock
Wymagania:
Wykształcenie w kierunku wykonywanego zawodu lub pokrewne,
Doświadczenie w zawodzie,
Dobra znajomość zagadnień z dziedziny spawalnictwa lub hydrauliki lub automatyki i elektromechaniki,
Gotowość do pracy zmianowej i podróży służbowych po całej Europie i Świecie,
Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2 (znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem),
Znajomość obsługi programów biurowych typu MS Office ,
Prawo jazdy kat. B i samochód,
Komunikatywność, niezawodność i gotowość do pracy zespołowej,
Ważne certyfikaty Spawacz oraz doświadczenie w spawaniu konstrukcji o grubości od 6mm do 100mm. Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i ślusarstwa ogólnego.
Zadania:
Budowa dźwigów portowych,
Montaż, serwis i wstępne uruchomienie oraz ocena, i sprawdzenie wszystkich komponentów elektronicznych i hydraulicznych w dźwigach portowych, jak i oprogramowania i automatyki,
Wstępne instruktaże u klienta z zakresu obsługi i konserwacji dźwigów portowych oraz pełne wsparcie techniczne klientów w kwestii usprawnienia systemów oraz oprogramowania.
Oferujemy:
Stawka godzinowa od 17,97€/h brutto do 21,17€/h brutto od 13-stego miesiąca pracy,
Dietę na zakwaterowanie w wysokości 55€ netto za każdy dzień,
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
Rozbudowany system dodatków do pracy za pracę w soboty, niedziele, nadgodziny oraz podróże służbowe,
Premie świąteczne i urlopowe dla Pracowników, którzy mają minimum 12-sto miesięczny staż pracy w firmie, w wysokości do 3000€,
Organizacje lotów oraz zakwaterowania w trakcie podróży służbowych.

Kontakt:
662 - pokaż numer telefonu -
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Zgorzelec w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca za granicą

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Konto firmowe
Na Lento.pl od 07 lis 2017
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków