Spawacz (m/w/d) przy granicy w Görlitz

Dodane: Środa, 18 Wrzesień, 2024  16:18

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: Manpower GmbH & Co.KG

Opis oferty pracy

Nasz klient to renomowany producent w branży budowy pojazdów szynowych. Dla niego poszukujemy spawaczy w Görlitz, z możliwością rozpoczęcia pracy w najbliższym terminie.

Manpower to globalnie działająca agencja pośrednictwa pracy, która specjalizuje się w łączeniu wykwalifikowanych pracowników z renomowanymi firmami. Od wielu lat Manpower wspiera ludzi w osiąganiu ich celów zawodowych i zapewnia dostęp do atrakcyjnych miejsc pracy w różnych branżach.

Oferujemy :
- Umowa o pracę na pełny etat
- Stawka godzinowa od 18,31 € brutto, po 3 miesiącach 19,06 € brutto, po 15 miesiącach 26,27 € brutto
- Szeroki zakres świadczeń socjalnych oraz dodatki urlopowe i świąteczne
- Dieta: 14€/28€ dla kandydatów spoza regionu
- Ryczałt na zakwaterowanie: 20€
- Dodatek nocny
- Bardzo dobra dostępność miejsca pracy środkami transportu publicznego
- Niedroga stołówka
- Indywidualna opieka i stworzenie profilu zawodowego
- Szkolenie spawalnicze / certyfikacja dla kandydatów z doświadczeniem zawodowym!!!

Zakres obowiązków :
- Wykonywanie prac spawalniczych zgodnie z rysunkami i instrukcjami
- Spawanie metodą MAG
- Zapewnienie jakości spoin poprzez kontrolę wizualną i pomiary

Profil kandydata :
- Wykształcenie z branży metalowej
- Wieloletnie doświadczenie w spawaniu metodą MAG
- Gotowość do odbycia szkolenia / certyfikacji lub posiadanie certyfikatów spawalniczych:
ISO 9606-1 135 P FW FM5 S t02 PG sl
ISO 9606-1 135 P FW FM1 S t10 PF ml
ISO 9606-1 135 P FW FM1 S t02 PG sl
ISO 9606-1 135 P BW FM5 S s02 PC ss nb
ISO 9606-1 135 P BW FM1 S s10 PF ss nb
ISO 9606-1 135 P BW FM1 S s02 PF ss nb
- Gotowość do pracy zmianowej
- Dobra znajomość języka niemieckiego, polskiego lub angielskiego, w celu zapewnienia komunikacji w miejscu pracy
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Zgorzelec w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca za granicą

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Manpower GmbH & Co.KG
Konto firmowe
Na Lento.pl od 17 wrz 2024
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków